Aktuality

Od května 2019 můžete platit za pohotovost i záchytku platební kartou

1. května 2019

Od května 2019 je možno hradit poskytnuté služby za lékařskou pohotovostní službu (včetně regulačních poplatků) a rovněž platbu za pobyt na protialkoholní záchytné stanici platebními kartami. Věříme, že tato změna umožní snazší úhradu poskytnutých služeb a povede ke zvýšení komfortu našich pacientů v rámci realizace úhrad lékařské péče.

Terminály pro příjem platebních karet jsou k dispozici v ordinaci lékařské pohotovostní služby a rovněž v ordinaci protialkoholní záchytné stanice.


Nabídka pracovního místa – Lékař na protialkoholní záchytné stanici

17. dubna 2019

Náplň práce:

Péče o pacienty při příjmu a následném pobytu na protialkoholní záchytné stanici.

Lékař na protialkoholní záchytné stanici

Pracovní doba:

Pondělí až Pátek 6:00 až 18:00

  • možno pracovat i jen na některé dny v týdnu dle domluvy
  • vhodné i pro seniory či ke stávajícímu zaměstnání

Nabízíme:

  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • zajímavou práci v přátelském pracovním kolektivu

Jedná se o fyzicky nenáročnou práci – df. o pohotovost pro případ příjmu pacienta, čas je možno trávit na lékařském pokoji (vybaven TV, WIFI, Internet..), realizovaných příjmů je během dne naprosté minimum.

Více informací Vám rádi poskytneme na ředitelství společnosti Městská poliklinika Plzeň, spol. s r.o. (3. patro) nebo na tel. 602 484 340 či e-mailu info@poliklinikaslovany.cz či přímo na pracovišti protialkoholní záchytné stanice (v suterénu budovy).


Nabídka pracovního místa – lékař pohotovostní služby

11. dubna 2019

Za účelem posílení personálu lékařské pohotovostní služby hledáme lékaře se zájmem odpracovat jednu či více směn v měsíci v rámci lékařské pohotovostní služby na poliklinice Slovany.

Činnost lékaře je možno vykonávat na dohodu o pracovní činnosti či dohodu o provedení práce, lékaři zde sloužící mají zpravidla zájem o 1 až 5 služeb měsíčně. Tato práce je rovněž vhodná i jako přivýdělek ke stávajícímu zaměstnání či přivýdělek pro lékaře – důchodce.

Dobu služby je možno trávit (krom doby, kdy je řešen příjem pacienta) na lékařském pokoji, kde je k dispozici postel, TV, PC s připojením k internetu apod.

V případě zájmu o výše uvedenou práci či jakýchkoliv dotazů prosím kontaktujte Ing. Jitku Průšovou (e-mail info@poliklinikaslovany.cz), příp. nás můžete navštívit na ředitelství Městské polikliniky Plzeň, 3. patro, část budovy C).