O nás

Společnost Městská poliklinika Plzeň, spol. s r.o. již řadu let působí v oblasti poskytování zdravotnických služeb a od roku 2005 je provozovatelem polikliniky na Slovanech, která patří mezi největší plzeňské polikliniky. Naším cílem je zajištění kvalitních zdravotních služeb v budově polikliniky, ať prostřednictvím naší společnosti nebo prostřednictvím ostatních lékařských pracovišť, která v budově polikliniky působí. Poliklinika disponuje RTG a SONO pracovištěm, laboratoří a dalšími specializovanými pracovišti. V budově polikliniky je rovněž lékárna, a to i v nočních hodinách.

Společnost rovněž zajišťuje provoz lékařské pohotovostní služby, provoz záchytné stanice a provoz kalmetizačního centra, kdy tato pracoviště jsou umístěna rovněž v budově polikliniky Slovany.

Naším cílem je i nadále investovat do zajištění kvalitní lékařské péče tak, aby obyvatelé Slovan, ale i jiných městských částí, měli k dispozici kvalitní a dostupnou lékařskou péči v rámci jednoho místa a mohly využívat služeb celé řady lékařů bez toho, aby museli v rámci jednotlivých vyšetření opustit budovu polikliniky.